Newsletter

Usługa „Newsletter” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z wskazaną wyżej tematyką.

Zarejestrowana osoba, zwana Subskrybentem, w każdej chwili ma możliwość rezygnacji z usługi poprzez kliknięcie w link rezygnacji dostępny w każdym newsletterze.

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) jest firma Meden-Inmed Sp. z o.o., z siedzibą w Koszalinie, przy ul. Wenedów 2, meden@meden.com.pl , tel.94 347 10 40.

Dane osobowe (tj. adresy e-mail, adres IP) przetwarzane są przez Meden-Inmed Sp. z o.o. wyłącznie w celu realizacji usługi „Newsletter” na podstawie art.6 ust 1.a. RODO. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Podane dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wycofania zgody można dokonać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody

Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty obsługujące Meden-Inmed Sp z o.o. w zakresie usług IT – hostingodawca, dostawcy usługi mailingu.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec wykorzystywania danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia do innego administratora danych. Ma Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod linkiem Polityka ochrony danych osobowych